021-28422910
info@utiran.com
  • آزمون آنلاین زیست شناسی

نفرات برتر کنکور سراسری ۹۷ | اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۷

اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۷

اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۷ دهه دوم مرداد ۹۷ به صورت کارنامه و از طریق سایت سنجش به نشانی sanjesh.org منتشر خواهد شد .

جهت مشاهده نفرات برتر کنکور سراسری ۹۷ کلیک کنید

کلیه داوطلبان پس از مشاهده کارنامه اولیه خود می توانند در مهلت تعیین شده با مطالعه لیست رشته های کنکور سراسری ۹۷ در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ در انتخاب رشته کنکور ۹۷ شرکت کنند . با توجه به اینکه اعلام نتایج اولیه کنکور به صورت اینترنتی است در این مقاله سعی شده راهنمای نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری ۹۷ را به داوطلبین ارائه کنیم .

نحوه مشاهده نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۷

داوطلبان برای مشاهده نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۷ باید پس از ورود به سایت سازمان سنجش ، در قسمت راست صفحه ، روی لینک ” سراسری ” کلیک کرده و سپس روی لینک ” سیستم اعلام نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۷ ” کلیک کنند . در مرحله بعد مطابق تصویر زیر می توانید به سه روش نتایج خود را مشاهده کنید .

نفرات برتر کنکور سراسری 97

راهنمای مشاهده نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۷

روش اول به این صورت است که برای مشاهده نتایج کنکور ، علاوه بر اطلاعات شخصی که همان شماره شناسنامه و سال تولد است به شماره داوطلبی مندرج شده روی کارت ورود به جلسه ، نیاز دارید . اگر به هر دلیل به شماره داوطلبی تان دسترسی ندارید می توانید دو روش دیگر را امتحان کنید .

جهت مشاوره انتخاب رشته با مجرب ترین مشاوران کنکور کشور اینجا کلیک کنید

در روش دوم لازم است اطلاعات شخصی ( شماره شناسنامه ) و شماره پرونده و کد رهگیری ۱۶ رقمی موجود در رسید ثبت نام که پس از اتمام مراحل ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ از سایت سازمان سنجش دریافت کرده اید را وارد کنید .

طبق روش سوم داوطلبان می توانند با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی ( شماره پرونده ) و اطلاعات شخصی شامل سریال شناسنامه و شماره شناسنامه ، کارنامه کنکور خود را مشاهده کنند .

داوطلبانی که موفق به مشاهده نتایج اولیه کنکور ۹۷ خود نشدند می توانند در سایت سنجش در قسمت سیستم پاسخگویی روی لینک ارسال درخواست کلیک کرده و با حساب کاربری خود درخواست بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی را ثبت کنند.

نفرات برتر کنکور سراسری ۹۷

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *