021-28422910
info@utiran.com

نفرات برتر آزمون آنلاین یوتیران

نفرات برتر آزمون شماره ۱ - دهمی - یازدهمی (۱۳_۱۴ مهر)

یازدهم تجربی

نام داوطلب

رتبه

محدثه آذر

۱

فاطمه یاری

۲

مهسا محمدی

۳

 

یازدهم ریاضی

نام داوطلب

رتبه

عل اصغر احمدیان

۱

مهشید علی پور

۲

مهدی هاشمی

۳

 

یازدهم انسانی

نام داوطلب

رتبه

داوود کرمی

۱

علی رحمانی

۲

محمدمهدی عسگری

۳

 

دهم تجربی

نام داوطلب

رتبه

موسی موسوی

۱

علی قاسمیان

۲

ریحانه کیا

۳

 

دهم ریاضی

نام داوطلب

رتبه

فاطمه اسدی

۱

مریم حاجی زاده

۲

محمد امیرابادی

۳

 

دهم انسانی

نام داوطلب

رتبه

مجتبی جلالی

۱

سارا قاسمی

۲

محمد خانی

۳

نفرات برتر آزمون شماره ۱ - چهارم (کنکوری) (۲۰_۲۱ مهر)

چهارم علوم تجربی

نام داوطلب

رتبه

مریم علیخانی

۱

سارا احمدی

۲

رضا غرایی

۳

 

چهارم ریاضی و فیزیک

نام داوطلب

رتبه

مجید کاظمی

۱

محمد علی پور

۲

محمدرضا کیاء

۳

 

چهارم علوم انسانی

نام داوطلب

رتبه

هنگامه نظری

۱

حمید باقری

۲

مهسا کریمی

۳

نفرات برتر آزمون شماره ۲ - دهمی - یازدهمی (۲۷_۲۸ مهر)

یازدهم تجربی

نام داوطلب

رتبه

مجتبی وجدی

۱

فاطمه یاری

۲

مریم محمدی

۳

 

یازدهم ریاضی

نام داوطلب

رتبه

مهدی هاشمی

۱

علی علیزاده

۲

مرتضی غلامی

۳

 

یازدهم انسانی

نام داوطلب

رتبه

علی رحمانی

۱

محمد صادقی

۲

ترانه کاکوند

۳

 

دهم تجربی

نام داوطلب

رتبه

شادی قاسمی

۱

فاطمه احمدی

۲

ریحانه کیا

۳

 

دهم ریاضی

نام داوطلب

رتبه

فاطمه اسدی

۱

محمد امیرآبادی

۲

مجید احمدیان

۳

 

دهم انسانی

نام داوطلب

رتبه

سارا قاسمی

۱

کاظم مرتضایی

۲

محدثه علیخانی

۳

نفرات برتر آزمون شماره ۲ - چهارم (کنکوری) (۴_۵ آبان)

چهارم علوم تجربی

نام داوطلب

رتبه

سارا هاشمی

۱

رضا غرایی

۲

مریم علیخانی

۳

 

چهارم ریاضی و فیزیک

نام داوطلب

رتبه

محمدرضا کیاء

۱

مجید کاظمی

۲

احمدرضا آشنا

۳

 

چهارم علوم انسانی

نام داوطلب

رتبه

جمید باقری

۱

علی علیپور

۲

هنگامه نظری

۳

 

نفرات برتر آزمون شماره ۳ - دهمی - یازدهمی (۱۱_۱۲ آبان)

یازدهم تجربی

نام داوطلب

رتبه

فاطمه یاری

۱

فاطمه فراهانی

۲

میثم اسدی

۳

 

یازدهم ریاضی

نام داوطلب

رتبه

جواد محمدیان

۱

محدثه علیزاده

۲

میرآرین مینا آباد

۳

 

یازدهم انسانی

نام داوطلب

رتبه

علیرضا نظری

۱

مهسا غلامی

۲

علی رحمانی

۳

 

دهم تجربی

نام داوطلب

رتبه

مهتاب حسینی

۱

شادی قاسمی

۲

پدرام جمشیدی

۳

 

دهم ریاضی

نام داوطلب

رتبه

محمد محمدیان

۱

علیرضا کرمی

۲

فاطمه اسدی

۳

 

دهم انسانی

نام داوطلب

رتبه

محدثه علیخانی

۱

کاظم مرتضایی

۲

میلاد شریفی

۳

نفرات برتر آزمون شماره ۳ - چهارم (کنکوری) (۱۸_۱۹ آبان)

چهارم علوم تجربی

نام داوطلب

رتبه

رضا غرایی

۱

علی برزگر

۲

سارا هاشمی

۳

 

چهارم ریاضی و فیزیک

نام داوطلب

رتبه

ناصر کریمی

۱

محمدرضا کیاء

۲

سارا احمدی

۳

 

چهارم علوم انسانی

نام داوطلب

رتبه

حمید باقری

۱

شادی ناظمی

۲

فاطمه یاری

۳

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *