021-28422910
info@utiran.com
  • آزمون آنلاین زیست شناسی

مشمولان چگونه می‌توانند از آخرین وضعیت خدمتی خود مطلع شوند؟

سردار بهرام نوروزی اظهار داشت: سازمان وظیفه عمومی ناجا با توجه به مسئولیت و ماموریتی که به عهده دارد یکی از مجموعه های ناجاست که ارتباط بسیار گسترده ای با جامعه دارد و به صورت مستقیم با جوانان و غیر مستقیم با خانواده های آنان در ارتباط است.

وی بیان داشت: در سال های اخیر خدمات دهی به مشمولان، همسو با فناوری های نوین بوده است. این اقدامات کاهش قابل توجه مراجعان حضوری را نسبت به سال های گذشته در پی داشته است.

مشمولان چگونه می‌توانند از آخرین وضعیت خدمتی خود مطلع شوند

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا خاطرنشان کرد: با ایجاد زیر ساخت های لازم، تاکنون ثبت ۲۶ مورد از امور وظیفه عمومی در سراسر کشور به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) واگذار شده که با انجام این امر، ارائه خدمات به مشمولان در کوتاه‌ترین زمان صورت می گیرد.

سردار نوروزی با بیان این مطلب که آمار مراجعه مشمولان به سازمان وظیفه عمومی به نسبت سال های گذشته روزانه به کمتر از ۵۰۰ نفر رسیده است، افزود: راه اندازی سامانه ثبت اینترنتی خروج از کشور، تاثیر بسزایی در کاهش سفرهای بین شهری، صرف جویی در وقت و هزینه داشته است.

وی اشاره کرد با فعال سازی بخش خدمات مشاوره پایگاه اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی و همچنین سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ توانسته ایم مشاوره قوانین و مقررات خدمت وظیفه عمومی را به صورت غیر حضوری ارائه دهیم.

این مقام ارشد انتظامی گفت: همچنین بخش خدمات الکترونیک این پایگاه و سامانه پیامک سازمان وظیفه عمومی ناجا به شماره ۱۱۰۲۰۶۰۱۰، امکان استعلام آخرین وضعیت خدمتی را برای مشمولان ایجاد کرده است.

منبع : باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *