021-28422910
info@utiran.com
  • نمونه سوالات مدارس

فراخوان نخبگان مشمول سربازی در تیرماه ۹۷

سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: کليه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی که در طرح نخبگان ثبت نام و مورد تایید قرار گرفته اند و دارای برگ آماده به خدمت به تاريخ یکم تیرماه ۱۳۹۷ می باشند، به خدمت سربازی فراخوانده شدند.

گفتنی است، کليه مشمولان فوق موظف هستند روز شنبه دوم تیر ماه ۹۷ در محل و ساعتی که توسط اين سازمان در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نيروهای مسلح اعلام شده حضور يابند.

لازم به ذکر است؛ افرادی که به هر دليل تاکنون موفق به دريافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نيروهای مسلح با عنوان آموزش نخبگان نشده اند، می توانند به نزديکترين دفاتر خدمات الکترونيک انتظامی (پليس +۱۰) مراجعه و نسبت به دریافت برگ مذکور و یا اطلاع از آخرین وضعیت خود براساس اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است؛ این دسته از مشمولان دوره آموزش رزم مقدماتی را در مرکز آموزش شهید مدرس سپاه پاسداران سپری و پس از اتمام دوره آموزشی، پروژه تحقیقاتی خود را ادامه خواهند داد.

شایان ذکر است مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ فوق برای آنان صادر نشده، می بایست برای پیگیری درخواست خود به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح واقع در بزرگراه شهید بابایی، دانشگاه دفاع ملی ستاد کل نیروهای مسلح مراجعه کنند. همچنین دانشجویان و یا فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس و بالاتر برای بهره مندی از طرح نخبگان می بایست به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح به نشانی ذکر شده مراجعه کنند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

جهت آگاهی از آخرین اخبار و اطلاعیه های رسمی نظام وظیفه کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *