021-28422910
info@utiran.com
  • نمونه سوالات مدارس

شناسایی و دعوت از دانش آموزان به اردوهای تیم ملی

معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه تحقیقات نشانگر وجود حداقل یک استعداد در هر دانش آموز است گفت: استعدادیاب‌های رشته‌های ورزشی در ٧١ رویداد ورزشی آموزش و پرورش حضور یافته‌اند و نتیجه آن دعوت ٦٥٠ دانش آموز به اردوهای تیمهای ملی بوده است.

مهرزاد حمیدی در جلسه با معاون استاندار آذربایجان غربی که در محل استانداری  برگزارشد، به فعالیتهای هدفمند و قابل تقدیر معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش آذربایجان غربی اشاره کرد و این استان را جزو استانهای فعال و برتر این حوزه دانست و افزود: تعامل تیم مدیریتی آموزش و پرورش استان و مجموعه معاونت تربیت بدنی آذربایجان غربی با وزارتخانه در سطح بالایی قرار دارد، بابت همه میزبانی‌های انجام شده و البته عملکرد قابل قبول این مجموعه در زمینه‌های ورزش دانش آموزی ، از این تیم کمال تقدیر و تشکر را داریم.

حمیدی گفت: لذت کار در آموزش و پرورش و رویت تجلی برنامهریزی ها در سطح مدارس و کلاس ها غیر قابل توصیف است.

وی به استعداد محوری در سیستم تربیت بدنی آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: تحقیقات نشانگر وجود حداقل یک استعداد در هر دانش آموز است ،لذا بحث استعدادیابی در رشته‌های ورزشی و البته پرورش این استعدادها طی ٤ سال اخیر در دستور کار معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش قرار دارد.

حمیدی بابیان اینکه استعدادیابی ورزشی بین دانش آموزان به نتیجه رسیده است ادامه داد: استعدادیاب‌های رشته‌های ورزشی در ٧١ رویداد ورزشی آموزش و پرورش حضور یافته‌اند و نتیجه آن دعوت ٦٥٠ دانش آموز به اردوهای تیمهای ملی بوده است.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش در رابطه با مجموعه فعالیتهای این حوزه نیز گفت: المپیاد ورزشی درون مدرسهای، حیات پویا، ورزش صبحگاهی، مدرسه قهرمان و … با شعار “به مدرسه باز می‌گردیم” در سطح همه مدارس کشور در حال اجرا هستند.

منبع : مهر

جهت آگاهی از آخرین اخبار و اطلاعیه های رسمی مدارس و آموزش و پرورش کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *