021-28422910
info@utiran.com
  • نمونه سوالات مدارس

زمان انتشار کارت آزمون زبان انگلیسی پیشرفته TOLIMO

سازمان سنجش تاریخ و نحوه‌ دریافت پرينت كارت‌ صد و بيست و هشتمين دوره آزمون زبان انگليسی پيشرفته را اعلام کرد.

سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ طی اطلاعیه‌ای تاريخ‌ و نحوه‌ پرينت كارت‌ صد و بيست و هشتمين دوره آزمون زبان انگليسی پيشرفته اعلام کرد.

جزئیات این اطلاعیه به شرح زیر است؛

صد و بيست و هشتمين دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته، صبح روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۰۴/۲۱ در شهر تهران برگزار خواهد شد.

برگ راهنما و كارت شرکت در آزمون از روز سه‌شنبه ۹۷/۰۴/۱۹ بر روی پايگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گيرد تا داوطلبان بتوانند با وارد كردن اطلاعات خود شامل شماره پرونده، نام و نام‌ خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرينت آن اقدام نمایند.

بديهی است كه هر داوطلب برای شرکت در جلسه آزمون باید، علاوه بر پرينت کارت شرکت در جلسه آزمون، اصل کارت ملی يا اصل گذرنامه خود را ارائه نماید.

چنانچه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون هر گونه اشکالی در کارت ورودی خود مشاهده نمودند، می‌توانند در روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۰۴/۲۰ صبح از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۸:۰۰ با در دست داشتن کارت شناسايی معتبر و دو قطعه عکس به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص مراجعه نموده و نسبت به اصلاح و رفع اشكال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

داوطلبانی كه شماره پرونده و كدپيگيری ثبت نام خود را فراموش نموده‌اند، برای دريافت شماره پرونده با مراجعه به سايت سازمان سنجش و ورود به سيستم پاسخگويی اقدام نمايند و به هيچ وجه به باجه رفع نقص مراجعه ننمايند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

جهت آگاهی از آخرین اخبار و اطلاعیه های رسمی دانشگاه ها کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *