021-28422910
info@utiran.com
 • آزمون آنلاین زیست شناسی

ثبت نام کتب درسی سال تحصیلی ۹۷-۹۸ آغاز شد + قیمت کتاب ها

حسین طلایی زواره درجمع خبرنگاران درباره نحوه ثبت نام اینترنتی کتب درسی توضیحاتی ارائه و اظهارکرد: فروش اینترتی کتاب‌های درسی طی چند سال اخیر اجرا شده که تجربه خوبی برای ما داشت و امسال این برنامه ادامه می‌یابد.

وی افزود: سامانه فروش کتاب‌های درسی از امروز فعال شده است و بر این اساس دانش آموزان پایه دوم تاششم ابتدایی می توانند وارد سامانه www.irtextbook.ir شده و با وارد کردن مشخصات و طی مراحل پرداخت اقدام به ثبت سفارش کتب خود کنند.

 معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با بیان اینکه امسال دانش آموزان پایه‌های یازدهم و دوازدهم کاردانش و فنی حرفه‌ای و همچنین رشته معارف نیز می‌توانند به صورت اینترنتی اقدام به ثبت سفارش کتب خود کنند گفت:‌ سامانه برای این گروه از دانش آموزان از ۲۹ اردیبهشت ماه فعال می‌شود.

وی ادامه داد:‌ علاوه بر امکان ثبت نام انفرادی، مدارس نیز می ‌توانند به صورت گروهی دانش آموزان خود را ثبت نام کنند گفت: علت فراهم شدن این امکان این است که ممکن است در مناطقی اتصال به اینترنت سخت باشد به همین خاطر مدارس می‌توانند به صورت گروهی برای دانش آموزان خود ثبت نام کنند.

وی درباره کتب جدید التالیف وزارت آموزش و پرورش در سال تحصیلی پیش‌رو نیز اظهار کرد:‌ کتاب‌های پایه دوازدهم جدید التالیف هستند. تولید محتوای کتب این پایه به اتمام رسیده و در حال آماده سازی فرآیند چاپ این کتب هستیم. ما برای همه مدارس و معلمان مدارس کتب جدید التالیف یک نسخه از کتاب‌ها را به مدارس ارسال خواهیم کرد.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی درباره قیمت کتب درسی گفت:‌ شاهد کاهش نرخ رشد قیمت کتاب‌های درسی در سال جاری هستیم و نرخ رشد قیمت‌ کتاب‌ها دوره ابتدایی امسال حدود ۲ درصد بود. بر این اساس قیمت کتاب درسی پایه اول ابتدابی ۱۴۴۰۰ تومان، قیمت کتاب دوم ابتدایی ۱۵۶۰۰ تومان،‌پایه سوم ۲۰۳۰۰تومان، پایه چهارم ۲۰۴۰۰ تومان، پایه پنجم ۲۰۹۰۰تومان و پایه ششم  ۲۴۷۰۰ تومان است که در پشت جلد درج شده است.

منبع : ایسنا

جهت آگاهی از آخرین اخبار و اطلاعیه های رسمی مدارس کلیک کنید

مطالب مرتبط

2 thoughts on “ثبت نام کتب درسی سال تحصیلی ۹۷-۹۸ آغاز شد + قیمت کتاب ها

 • اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۷ at ۴:۰۳ ق.ظ
  Permalink

  کتاب درسی سال دوم دبستان

  Reply
 • خرداد ۱۲, ۱۳۹۷ at ۵:۴۰ ب.ظ
  Permalink

  سلام
  خیلی عالی هست این پروژه
  ممنون

  Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *