021-28422910
info@utiran.com
  • نمونه سوالات مدارس

ثبت نام بیش از ۸۱ هزار داوطلب در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۶

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تاکنون بیش از ۸۱ هزار داوطلب در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۶ انتخاب رشته کرده اند.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به ظرفیت‌های جدید و همچنین تکمیل ظرفیت‌ آزمون ورودی کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه‌‌ها و موسسات آموزش عالی که از روز شنبه ۲۲ مهر بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است، اظهار کرد: بر اساس برنامه تعیین شده متقاضیان می‌توانند با مطالعه دقیق اطلاعیه‌های این سازمان تا پایان روز یکشنبه ۳۰ مهر ماه ۹۶  از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های تحصیلی مورد علاقه خود اقدام کنند.

توکلی مطرح کرد: بر اساس ضوابط همه داو‌طلبانی که در جلسه آزمون حاضر بودند می توانند  با توجه به شرایط مندرج در انتخاب رشته‌های تحصیلی حداقل ۲۰ کد‌رشته محل را انتخاب و تا پایان روز یکشنبه ۳۰مهر مهلت دارند نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های خود اقدام کنند.

ثبت نام بیش از ۸۱ هزار داوطلب در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۶

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: بر اساس گزارش اعلام شده  تاکنون ۸۱ هزار و ۲۵۰ داوطلب در تکمیل ظرفیت کد رشته محل‌های  تحصیلی آزمون ورودی کارشناسی ارشد انتخاب رشته کرده‌اند.

وی یادآور شد: آن دسته از داو‌طلبانی که  پیش از این در کد رشته محل‌های تحصیلی دارای شرایط خاص و یا بورسیه پذیرفته شده‌اند در این مرحله نمی‌توانند انتخاب رشته کنند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *