021-28422910
info@utiran.com
  • آزمون آنلاین زیست شناسی

تعيين سیاست‌های تشویقی برای تحصیل رتبه‌های برتر کنکور در دانشگاه فرهنگیان

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان از در نظر گرفتن سیاست‌های تشویقی برای رتبه‌های برتر کنکور سال ۹۶ جهت تحصیل در این دانشگاه خبر داد.

تخصیص سیاست‌های تشویقی برای تحصیل رتبه‌های برتر کنکور در دانشگاه فرهنگیان نعمت‌اله موسی‌پور معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان در مورد ساماندهی سیاست های تشویقی این دانشگاه اظهار کرد: با توجه به ظرفیت در نظر گرفته شده که حدود ۱۰ هزار نفر بوده دانشجویان متناسب با ضوابط دانشگاه پذیرش می‌شوند و امسال با توجه به اینکه ۴۰ هزار نفر از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شدند شرایط بهتری برای ارائه خدمات آموزش وجود دارد.

وی ادامه داد: دانشگاه فرهنگیان شبانه‌روزی بوده و با توجه به کاهش جمعیتی که انتظار داریم وضعیت اسکان دانشجو معلمان در شرایط بهتری قرار می‌گیرد.

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان گفت: با توجه به بهبود شرایط از نظر ارائه خدمات به دانشجو معلمان از اساتید مدعو کمتری استفاده خواهد شد و دانشجو معلمان تحت آموزش‌های اساتید هیات علمی و مستقر در دانشگاه قرار می‌گیرند.

موسی پور با اشاره به اینکه سال گذشته یک سوم داوطلبان تحصیل در این دانشگاه دارای رتبه‌های سه رقمی بودند، تصریح کرد: سیاست های تشویقی برای رتبه‌های برتر کنکور۹۶ در نظر گرفتیم از جمله اینکه رتبه‌های تک و ۲ رقمی پاداش ۲۰ میلیون ریالی و رتبه‌های سه رقمی پاداش ۱۰ میلیون ریالی دریافت خواهند کرد.

اعطای کمک هزینه تحصیلی ۲٫۵ میلیون ریالی به رتبه‌های برتر

وی افزود: علاوه بر این سیاست های تشویقی، اعطای کمک هزینه تحصیلی ۲٫۵ میلیون ریالی در دوران تحصیل به رتبه‌های برتر تعلق می‌گیرد و اولویت دریافت وام نیز برای این گروه از دانشجو معلمان مورد توجه است.

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان یادآور شد: رتبه‌های اول تا سوم  مسابقات فرهنگی‌هنری ، قرآنی همچنین مسابقات ورزشی طی ۲دوره اخیر که در این دانشگاه مشغول به تحصیل شوند از پاداش ۱۰ میلیون ریالی بهره‌مند خواهند شد و تمامی داوطلبان باید بر اساس شرایط سنی اعلام شده از سوی آموزش و پرورش برای تحصیل در این دانشگاه اقدام کنند.

منبع: yjc

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *