021-28422910
info@utiran.com
  • آزمون آنلاین زیست شناسی

تجلیل از دانشجویان برتر طرح علمی امید آفرین

تجلیل از دانشجویان برتر طرح علمی امید آفرین

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر، بنیاد رشد و سازندگی استان بوشهر این جایزه را در قالب طرح امیدآفرین با همکاری بنیاد نخبگان و دانشگاه‌های علوم پزشکی و خلیج فارس بوشهر به دانشجویان هر سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می‌‌کند.

جایزه دکتر نبی پور در حوزه سلامت و محیط زیست و جایزه دکتر حمیدی در حوزه علوم انسانی است.

۵۹ نفر برای دریافت این جایزه نام‌نویسی کرده بودند که هیات موسس بنیاد بر اساس پیشینه و مدارک افراد، ۱۵ نفر را به عنوان افراد واجد شرایط معرفی کردند و به ۱۲ نفر از آنان جایزه آموزشی و به ۳ نفر پژوهانه (کمک هزینه پژوهش) اهدا شد.

شرط بهره‌مندی از این جایزه این است که دانشجویان بومی استان بوشهر باشند و در یکی از دانشگاه‌های دولتی یا دانشگاه‌های خارجی مورد تائید وزارت علوم در حال تحصیل باشند.

دکتر نبی پور و حمیدی دو تن از پژوهشگران بوشهری هستند که در حوزه کاری خود بسیار فعالند.

دکتر ایرج نبی پور فوق تخصص غدد و عضو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، عضو انجمن اندوکرینولوژیست‌های بالینی آمریکا،  عضو جامعه استخوان و پژوهش‌های عناصر معدنی آمریکا، عضو جامعه بین‌المللی اندوکرین و عضو انجمن تاریخ پزشکی آمریکاست و علاوه بر حوزه سلامت و پزشکی در حوزه محیط زیست و خلیج فارس هم پژوهش‌های فراوانی داشته است.

از این پژوهشگر بیش از ۳۰ عنوان کتاب، ۲۰۰ مقاله و ۱۰۰ مقاله انگلیسی در معتبرترین مجلات داخلی و خارجی به چاپ رسیده است.

دکتر سید جعفر حمیدی نیز درجه دکتری در رشته ادبیات فارسی دارد و عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران است. از وی بیش از ۲۰ کتاب و ۱۵۰ مقاله انتشار یافته است.

تجلیل از دانشجویان برتر طرح علمی امید آفرین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *