021-28422910
info@utiran.com
  • نمونه سوالات مدارس

برنامه های ویژه مدارس شاهد و ایثارگر برای دانش آموزان کنکوری

مدیرکل مدارس شاهد و ایثارگر گفت: دوره های آموزشی خاصی را برای مدیران دوره دوم متوسطه  برگزار کرده ایم تا دانش آموزان برای کنکور آمادگی داشته باشند.

محمد رضا رزاقی درباره ی برنامه های اولویت دار مدارس شاهد و ایثارگر بیان کرد: یک چهارچوب را پیش فرض قرارداده ایم. در این چهارچوب فعالیت های آموزشی، پرورشی، مهارتی و فعالیت های مرتبط با دانش آموزان،  والدین و همکاران شاهد و ایثارگر دیده شده است.

وی ادامه داد: یک دوره آموزشی، برای روسای شاهد استان ها و کارگاه آموزشی برای آنان اجرا کردیم.

مدیرکل مدارس شاهد و ایثارگر بیان کرد: به همه مدیران مدارس نیز آموزش ها در قالب کارگاه برگزار می کنیم تا طبق این چهارچوب پیش فرض عمل کنند.

رزاقی افزود: به دلیل اینکه در دوره متوسطه دوم؛ امسال سال آخر دانش آموزان پیش دانشگاهی است  و نظام آموزشی جدید را نیز داریم برنامه های ویژه ای را تدارک دیده ایم.

وی افزود: برای تمام دبیرستان های شاهد با هدف اینکه  دانش آموزان دوره پیش دانشگاه در ورود به دانشگاه موفق شوند و  دانش آموزان نظام جدید پایه یازدهم نیز بی دغدغه وارد پایه دوزادهم و آمادگی کنکور داشته باشند به همین دلیل دوره های آموزشی خاصی را برای مدیران دوره دوم متوسطه برگزار کرده ایم و این دوره ها ادامه دار است.

مدیرکل مدارس شاهد و ایثارگر گفت: کشور را به هفت قطب تقسیم کرده ایم و برای مدیران دوره های آموزشی برگزار شده است تا آموزش ها را عملیاتی کنند.

رزاقی یاد آور شد: در این برنامه ها نیز می خواهیم، مشارکت دانش آموزان را افزایش دهیم. اگر سهم دانش آموز را در تصمیم گیری و تصمیم سازی افزایش دهیم می توانیم آسیب های اجتماعی را کاهش دهیم. در مدارس شاهد در تمام مقاطع به دنبال این هستیم تا سهم دانش آموزان را افزایش دهیم.

منبع : مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *