021-28422910
info@utiran.com
  • آزمون آنلاین زیست شناسی

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی شرکت‌های دانش‌بنیان

محمدحسین قمری مجری اولین آزمون استخدامی شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان از انتشار نتایج اولیه آزمون استخدامی شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان در  چهار مرکز استان خبر داد و افزود: نتایج اعلام شده شامل کارنامه تفصیلی، ارزیابی ویژگی‌های شخصیتی و راهنمای شغلی است که از طریق صفحه کاربری داوطلبان در وب‌سایت آزمون به آدرس www.inre.ir در دسترس شرکت‌کنندگان قرار دارد.

وی اضافه کرد: مرحله بعدی فرایند آزمون، مصاحبه حضوری است که بر اساس نتایج آزمون، از برگزیدگان مرحله اول تعداد ۲۰ هزار مصاحبه حضوری صورت خواهد پذیرفت. دعوت شدگان استان‌های ایلام، خوزستان و بوشهر به محوریت استان خوزستان در تاریخ ۲۸ دی ماه جمعا با ۱۲۳۷ مصاحبه تخصصی – مهارتی و دعوت شدگان استان‌های یزد، شیراز، کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان به مرکزیت استان کرمان در تاریخ ۵ و ۶ بهمن ماه جمعا با ۱۹۴۳ مصاحبه تخصصی – مهارتی، دعوت شدگان استان‌های اصفهان، کهگیلویه و بویر احمد و چهارمحال و بختیاری به مرکزیت استان اصفهان در تاریخ ۱۲ بهمن ماه جمعا با ۱۷۱۰ مصاحبه تخصصی – مهارتی مورد سنجش قرار گرفتند.

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی شرکت‌های دانش‌بنیان

قمری ادامه داد: رویداد چهارم مرتبط با استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی به مرکزیت مشهد مقدس طبق برنامه و در تاریخ ۱۹ بهمن ماه جاری برگزار خواهد شد. زمانبندی برگزاری مصاحبه حضوری به مرکزیت استان‌های تهران، آذربایجان شرقی و همدان، متعاقبا از طریق درگاه اینترنتی یاد شده اعلام خواهد شد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: تاکنون حدود ۱۳ هزار موقعیت شغلی در سامانه به ثبت رسیده است که پیش‌بینی می‌شود با ادامه روند جاری، این تعداد با افزایش قابل توجهی روبه‌رو شود.

مجری اولین آزمون استخدامی شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان ضمن توصیه به داوطلبان برای پیگیری اخبار آزمون صرفا از طریق درگاه اینترنتی اعلام شده، ابراز امیدواری کرد که با تکمیل مرحله حضوری آزمون، امکان اشتغال تعداد بیشتری از داوطلبان در شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان فراهم شود.

منبع :  ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *