021-28422910
info@utiran.com
  • نمونه سوالات مدارس

اعطای وام بلاعوض به دانشجویان دکتری | نگاه ویژه وزارت علوم به وام مسکن

ذوالفقار یزدان مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: یکی از برنامه‌های ما این است که در طول برنامه ششم توسعه، کمبود ۲۰۰ خوابگاه را جبران کنیم.

وی ادامه داد: متاسفانه بسیاری از دانشجویان  با مشکلات مالی زیادی روبه‌رو هستند، به همین دلیل در این زمینه نگاه ویژه‌ای به این دانشجویان داریم و به همین دلیل  سعی کردیم با هم‌افزایی با سازمان های مرتبط نظیر برنامه و بودجه و دولت در حد توان مشکلات دانشجویان را با پرداخت وام شهریه حل کنیم.

اعطای وام بلاعوض به دانشجویان دکتری

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اظهار کرد: خوشبختانه نمايندگان مجلس هم در راستای حمایت از دانشجویان اقدامات بسیار ارزشمندی انجام داده اند که در کنار وام صندوق رفاه، یک کمک پژوهشانه و بلاعوض به دانشجویان دکتری پرداخت شود.

یزدان مهر افزود: با توجه به نگاه ویژه وزارت علوم، سال گذشته ودیعه مسکن را در دانشگاه‌های تهران از هفت به ۱۵ میلیون تومان، در کلان شهر‌ها از ۶ به ۱۲ میلیون و در سایر شهر‌ها نیز از ۴٫۵ میلیون تومان به ۹ میلیون تومان افزایش دادیم.

وی در خصوص تخصیص وام مسکن به دانشجویان ادامه داد: براساس پیگیری‌هایی صورت کرفته خوشبختانه تا به امروز با درخواست وام مسکن هیچ دانشجویی مخالفت نشده است، این سازمان همیشه پشتوانه دانشجویان بوده است.

منبع : باشگاه خبرنگاران

جهت آگاهی از آخرین اخبار و اطلاعیه های رسمی کنکور و دانشگاه کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *