021-28422910
info@utiran.com
  • نمونه سوالات مدارس

اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

به گزارش یوتیران به نقل از  خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، متن اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شرح زیر است:

به اطلاع داوطلبان گرامی آزمون‌های مرکز سنجش پزشکی، به خصوص چهل و چهارمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی می‌رساند، متأسفانه افرادی سودجو، گروه‌هایی در فضای مجازی تشکیل داده و ادای مشاوره و راهنمایی دارند، برخی از این گروه‌ها ادعاهای کذب مانند ارائه کارنامه تقلبی، ادعای تقلب در آزمون و یا ادعای راهنمای انتخاب رشته می‌نمایند و اقدام به جمع‌آوری اطلاعات کاربران می‌کنند، یا ادعا می‌کنند از اطلاعاتی خارج از قوانین منتشر شده توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی آگاهی دارند، یا در مورد کارشناسی ارشد کلید جعلی ارائه می‌دهند و یا در آزمون علوم آزمایشگاهی تکمیلی اعلام نموده‌اند که طراحان سؤال خود شرکت کننده در آزمون هستند.

با توجه به این ادعاها به نکات زیر توجه شود:

  1. مرکز سنجش آموزش پزشکی ضمن رد کلیه این موارد به اطلاع می‌رساند، این اخبار صحت ندارد و هر گونه اطلاع‌رسانی در خصوص قوانین صرفاً از طریق سایت sanjeshp.ir انجام می‌شود و لازم است داوطلبان در صورت داشتن هر گونه سؤال از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در قسمت ارسال درخواست و تماس با ما مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایند.
  1. در گروه‌هایی که در فضای مجازی وجود دارد و نمی‌شناسید عضو نشوید و کارنامه و کد رهگیری خود را به هیچ وجه در اختیار افراد و گروه‌ها قرار ندهید.
  1. همانطور که قبلاً اعلام شده است در آزمون پذیرش دستیار تخصصی، پس از اعلام اسامی قبول شدگان در دو رشته روانپزشکی و زنان و زایمان مصاحبه انجام خواهد شد و چنانچه داوطلبان در مصاحبه پذیرفته نشوند، رشته محل‌های بعدی آنان لحاظ خواهد شد. لذا هیچگونه ویرایش مجدد برای انتخاب رشته محل، بعد از مصاحبه انجام نخواهد شد.
  1. در رابطه با حضور طراحان سوال در آزمون، به اطلاع می‌رساند به طور کلی قبل از دعوت از اساتید برای طراحی سوال اطلاعات آنها بررسی می‌شود نه تنها طراحان سؤال بلکه اقوام درجه یک آنها نیز حق شرکت در آزمون آن سال را ندارند.
  1. کلیدهای آزمون‌های برگزار شده توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی تنها از طریق سایت sanjeshp.ir منتشر می‌گردد و کلیدهای منتشر شده در سایر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی مورد تایید این مرکز نمی‌باشد.»

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *