021-28422910
info@utiran.com
  • آزمون آنلاین زیست شناسی

اطلاعیه سوم سازمان سنجش درباره تمدید مجدد مهلت تکمیل ظرفیت کنکور ۹۶

سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام ظرفیت‌های جدید و تمدید مجدد مهلت انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری ۹۶ اطلاعیه‌ای صادر کرد.

پیرو اطلاعیه‌های مورخ ۹۶/۰۸/۳۰ و ۹۶/۰۹/۱۱ بدین‌وسیله به اطلاع كلیه داوطلبان شركت كننده در آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ می‌رساند ضمن اعلام رشته‌محل‌های جدید، علاوه بر رشته‌های تحصیلی مندرج در اطلاعیه‌های فوق، به شرح جداول ذیل مقرر گردید به منظور مساعدت برای انتخاب رشته در این مرحله به داوطلبان اجازه داده شود تا پایان روز یكشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۱۹ نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

لذا كلیه متقاضیان می‌بایست براساس مندرجات این اطلاعیه و همچنین اطلاعیه ذكر شده نسبت به انتخاب كدرشته محلهای مورد علاقه منحصراً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اقدام نمایند. ضمناً داوطلبانی كه قبلاً انتخاب رشته نموده‌اند نیز در صورت تمایل و با توجه به مندرجات این اطلاعیه، می‌توانند نسبت به ویرایش اولویت‌های انتخابی خود تا تاریخ فوق‌الذكر اقدام نمایند.

اطلاعیه سوم سازمان سنجش درباره تمدید مجدد مهلت تکمیل ظرفیت کنکور ۹۶

همچنین متقاضیان ثبت‌نام در رشته‌های پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی كه قبلاً در آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ ثبت‌نام ننموده‌اند، نیز تا زمان اعلام شده می‌توانند با توجه به مندرجات دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته (كه از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قابل دریافت می‌باشد) نسبت به ثبت‌نام در این مرحله اقدام نمایند.

رشته‌های جديد علاوه بر رشته‌های مندرج در اطلاعيه مورخ ۹۶/۰۸/۳۰ و ۹۶/۰۹/۱۱

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *