021-28422910
info@utiran.com
  • آزمون آنلاین زیست شناسی

اصلاحات دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی دکتری (Ph.D) سال ۹۷

جزئیات اصلاحات دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۱۳۹۷ اعلام شد.

اصلاحات دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۱۳۹۷ در سایت سازمان سنجش منتشر شد.

با توجه اصلاحات دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون دکتری، داوطلبان مجاز به انتخاب رشته که تاکنون انتخاب رشته نکرده‌اند، می توانند تا پایان روز دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۷ نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و مندرجات اطلاعیه اصلاحات، به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و کدرشته محل‌های انتخابی خود را ثبت کنند.

آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام کرده اند، می‌توانند در صورت تمایل تا ۱۰ اردیبهشت ۹۷ نسبت به مشاهده و یا ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.

اسامی معرفی‌شدگان دارای حدنصاب نمره علمی لازم به منظور شرکت در مرحله دوم (مصاحبه، بررسی سوابق علمی و پژوهشی و…) همراه با برنامه زمانی مراجعه به دانشگاه‌های مجری در پایان اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

بر اساس اصلاحیه دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری سال ۱۳۹۷ تعداد ۱۲ کدرشته از مجموعه جداول رشته محل های مندرج در دفترچه راهنما حذف شده اند و پذیرش دانشجو در آنها انجام نخواهد شد.

همچنین ۱۲۴ کدرشته جدید علاوه بر جداول کدرشته محل های مندرج در دفترچه راهنما اعلام شده است و ظرفیت ۶۵ کدرشته نیز تغییر کرده است.

اصلاحات دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی دکتری (Ph.D)

همچنین برخی از دانشگاه ها و پژوهشگاه ها شرایط جدید پذیرش خود را اعلام کرده اند که داوطلبان می توانند بر اساس مندرجات اطلاعیه برای انتخاب رشته اقدام کنند.
منبع : مهر

جهت آگاهی از آخرین اخبار و اطلاعیه های رسمی کنکور و دانشگاه کلیک کنید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *